Hakkımızda - Akar Kuruyemiş

Akar Kuruyemiş Ailesi

Akar kuruyemiş DEMİRDÖĞMEZ LTD. ŞTİ. bünyesinde kurulmuştur, Akar kuruyemiş "Kaliteli ürünleri sunar"ı kendisine slogan olarak seçmiştir. Akar kuruyemiş olarak amacımız Üretici, Satıcı ve Tüketici memnuniyetini sağlamaktır. Rekabet anlayışı olarak sadece ucuza sat mantığını kesinlikle kabul etmeyen Akar kuruyemiş, diğer firmalarla Rekabeti kaliteli, sağlıklı ve hijyenik ortamda üretilmiş ürünler sunarak yapmayı ilke olarak benimsemiştir. Akar kuruyemiş 2006 yılında başlattığı ihracat atağıyla'da iç piyasada olduğu gibi yurt dışı piyasalarında da tüketiciye kaliteli ürünleri sunmaktadır ve Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli kendini geliştirerek en üst kalitede ürünleri tüketiciye sunmaya devam etmektedir. Akar kuruyemiş çeşitlerinin tamamen doğallığıyla ve taze olarak üretimini yaparak, muhtelif gramajlarda paketleyerek tüketiciye sunmaktadır, ayrıca kuruyemiş ürünlerinin tüketici açısından pakette olanı tercih etmesini önermektedir, çünkü açık tezgahlarda satışa sunulan kuruyemişler hergün ısıtılarak tüketime sunuldukları için besinsel değerlerini ve lezzetlerini kaybetmektedirler, dolayısıyla Akar kuruyemiş olarak tüketiciye tavsiyemiz tercihlerini paket kuruyemişten yana kullanmalarıdır.

MİSYONUMUZ

Akar, Kaliteli mamüller üretir ve pazarlar. Bu işlevi yaparken; önce çalışanlarının sonra aracı olan kişi ve kurumların ve nihai tüketicilerinin haklarını, hukuklarını ve sağlıklı kalmalarını gözeterek her türlü hakkaniyet ölçülerine riayet eder.

VİZYONUMUZ

Kendi sektöründe en yüksek teknolojileri kullanarak Temiz, Katkısız, Kaliteli mamüller üreterek müşterilerine sunmayı kendine ilke edinmiştir.